Naujienos

2019.09.16

Susitikimas su AGATA ir Lietuvos aktorių gildija

Susitikimas su AGATA ir Lietuvos aktorių gildija: aktorių edukacija, profesinis tobulėjimas, bendruomenės renginiai, veiklos sąlygų gerinimas

KADA: rugsėjo 30 d. 13 val. Renginio trukmė ~2 val.

KUR: AGATA (S. Žukausko g. 39, Vilnius, III aukštas)

Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA ir Lietuvos aktorių gildija kviečia aktorių bendruomenę į bendrų projektų pristatymą. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas pristatyti asociacijos ir gildijos veiklas prisidedančias prie aktorių edukacijos, profesinio tobulėjimo, bendruomenei skirtų renginių bei aktorių veiklos sąlygų gerinimo.

AGATA yra vienintelė organizacija Lietuvoje, surenkanti ir išmokanti aktoriams papildomą atlyginimą už kino teatruose bei TV rodytus jų filmus, serialus, videoklipus. Šiuos įgaliojimus Kultūros ministerija yra suteikusi išimtinai AGATA-i, todėl šį atlygį gali gauti tik jos nariai.

Nuo 2019 m. dalis AGATA projektams gautų lėšų yra skiriama aktorių reikmėms. Aktyvus asociacijos ir Lietuvos aktorių gildijos bendradarbiavimas padeda užtikrinti kuo efektyvesnį audiovizualinės srities aktorių reikmėms skirtų AGATA lėšų panaudojimą, aktorių teisių atstovavimo stiprinimą ir kolektyvinį jų administravimą.

Renginys skirtas supažindinti aktorių bendruomenę ne tik su jų laukiančiomis galimybėmis, bet ir suteikti praktinių žinių, palengvinančių kasdienines veiklos sąlygas. Atskira susitikimo dalis bus skirta „Aktoriaus sutarties skaitymo praktinio gido“ pristatymui, analizuosime svarbiausius sutarčių aspektus ir subtilybes.

Jei dar nesate AGATA ar Lietuvos aktorių gildijos nariai, pakonsultuosime dėl narystės. AGATA kompensuos Aktorių gildijos metinį narystės mokestį, nusprendusiems tapti nariais.

Dalyvaujančių prašome tik užsiregistruoti (užtruksite 20 sekundžių).

PROGRAMA

REGISTRACIJA