Naujienos

2021.12.23

Lietuvos aktorių gildija pradeda bendradarbiavimą su kastingo platforma E-Talenta

Lietuvos aktorių gildija pradeda bendradarbiavimą su Europos aktorių atrankos platforma E-Talenta!


Norime pranešti, jog Lietuvos aktorių gildija pradeda bendradarbiauti su didžiausia Europos aktorių atrankos platforma kino industrijos profesionalams E-Talenta. Tai platforma, kur daugiau kaip 55 000 profesionalių aktorių ir agentų iš visos Europos gali prisistatyti tūkstančiams daugybės šalių prodiuserių, režisierių, finansuojančio fondo ar televizijos atstovams ir aktorių atrankos vadovams. Platforma naudojasi daugiau kaip 3000 prodiuserių, režisierių ir aktorių atrankos vadovų visoje Europoje.


Kokia šio bendradarbiavimo nauda ir galimybės gildijos nariams?

1. Nemokama vienų metų PRO narystė E-Talenta tinklapyje, kur galima susikurti savo aktoriaus profilį, pasidalinti nuotraukomis ir darbo patirtimi ir kita svarbia informacija;

2. Nuolaida likusioms narystėms, kol esate gildijos narys, kiek tik naudosite E-Talenta - vietoj 89 Eur, 75 Eur per metus.

3. Susikūrus profilį, kitų metų pradžioje bus parengtas Lietuvos aktorių gildijos paketas, kuriuo bus dalinamasi su daugiau nei 3000 Europos kastingo režisierių įvairiais kanalais: el. paštu, E-Talenta internetiniame tinklapyje bei socialiniuose tinkluose.


Norint tapti gildijos nariu, tereikia atitikti vieną iš šių kriterijų:

   -  aktorinio meistriškumo aukštojo mokslo diplomas (tinka jeigu dar tik studijuojate);
   -  sukurti bent du vaidmenys profesionalaus Lietuvos teatro scenoje;
   -  sukurti bent du vaidmenys profesionaliuose Lietuvos kino filmuose.

Jeigu atitinkate kažkurį iš kriterijų, registruokitės www.aktoriugildija.lt